ГІДРАВЛІЧНІ ШТОКА i ТРУБИ

УПАКОВКА ТА ПАКУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ


Здійснюємо два типи упаковки.

На шток наноситься пластикове покриття товщиною в один міліметр.
Цей пластиковий шар наноситься на шток у гарячому вигляді, що забезпечує його щільне прилягання. Під час процесів різання і обробки штока рекомендується не видаляти захисне покриття.
Це перешкоджає появі подряпин і пошкоджень в умовах зберігання на складі.
При різанні такої пластикової упаковки сухим способом або охолоджувальною рідиною пошкодження виключені.

Пакування штоків в готові картонні трубки.
При пакуванні таким способом використовуються картонні трубки товщиною 5 мм. Надійно охороняє штоки від ударів і подряпин.
Обрізку слід проводити сухим способом, щоб виключити потрапляння вологи на картон. Або якщо потрібно різання за допомогою охолоджуючої рідини, слід вийняти шток з картонної упаковки.
Наявність картонній трубки на штоку забезпечує його збереження аж до процесу його різання.


УПАКОВКА:

У пластиковій або картонній упаковці штоки загортаються в ковролін, а потім у пластикові мішки довжиною 6 метрів і тільки після цього відвантажуються.

Таким чином виключається пошкодження і попадання вологи всередину.
У такій упаковці можливе транспортування на великі відстані. За упаковку цим способом, а також пакувальні матеріали окрема плата не стягується, вартість розраховується на підставі ваги штоків. Додаткова плата не стягується.

Ми виявили, що зберігання на деяких митницях здійснюється в жорстких (суворих) умовах, в зв'язку чим було прийнято рішення в таких випадках пакувати вироби в дерев'яні ящики з дошки товщиною 25 мм.

Однак, упаковка в дерев'яні ящики оплачується додатково.